W łóżku z właścicielami czy w luksusowym legowisku dla psa – jak zapewnić zdrowy sen sobie i pupilowi

W łóżku z właścicielami czy w luksusowym legowisku dla psa - jak zapewnić zdrowy sen sobie i pupilowi?

Fot.1. W łóżku z właścicielami czy w luksusowym legowisku dla psa – jak zapewnić zdrowy sen sobie i pupilowi?

Temat spania z psem w jednym łóżku należy do tych, które wzbudzają największe kontrowersje wśród właścicieli czworonogów i behawiorystów. Z jednej strony ulegamy idyllicznej wizji spania z naszym przyjacielem, który z proszącym wzrokiem próbuje wskoczyć na naszą ciepłą kołdrę. Niestety, dzielenie łóżka z psem na dłuższą metę nie jest zdrowe zarówno dla ludzi jak i ich pupili. Eksperci Abigail, producenta legowisk dla psów, radzą jak oddzielić strefę nocną dla zwierząt od sypialni domowników i jak nauczyć czworonoga spania we własnym posłaniu.

Czytaj dalej

Kot który uwielbia robić sobie selfie

Ten kot uwielbia robić sobie selfie, kiedy tylko nadaży się ku temu okazja. Ciekawe czy ma konto na instagramie 😛 Trzeba przyznać, że jest z niego prawdziwy koci mistrz „samojebki”, który aż się prosi o swój profil na Zwierzbuku 😀 Sami powiedzcie czyż nie? Takich selfie nie powstydziły by się największe gwiazdy insta i feja 😛

kot który uwielbia robić sobie selfie

Czytaj dalej

Niezwykła przyjaźń między wilkiem i miedźwiedziem udokumentowana przez fińskiego fotografa

Niezwykła przyjaźń między wilkiem i miedźwiedziem udokumentowana przez fińskiego fotografa „To bardzo niezwykłe zobaczyć niedźwiedzia i wilka przebywających ze sobą”, mówi fiński fotograf Lassi Rautiainen, który wykonał te zaskakujące zdjęcia. Samica wilka szarego i samiec niedźwiedź brunatny były przez niego obserwowane co noc przez dziesięć dni z rzędu. Spędzając ze sobą wiele godzin między godzina dwudziestą i czwartą nad ranem. Nawet dzieliły się jedzenie.

Czytaj dalej